יום שבת, 23 ביוני 2018, י' תמוז ה' תשע"ח
לפרסום חייגו: 02-5900070

חינוך במעלהנט

חינוך

בדרכי נועם - חינוך במעלהנט

בדרכי נועם

העירייה ורשת "נועם צביה" חתמו על הסכם שיתוף פעולה, לפיו בתי הספר "מעלה התורה" - בנים ובנות, ישתלבו בכל הפעילות החינוכית, תורנית, לימודית, חברתית וערכית של הרשת. מנכ"ל הרשת, ינקי פרידמן: "הציבור התורני נותן בנו אמונו, ויש לנו הצלחה גדולה ושותפות אמיתית עם העירייה". כשריאל: "שמח ומברך על החיבור"

מסכמים שנה במערכת החינוך - חינוך במעלהנט

מסכמים שנה במערכת החינוך

ראש העיר קיים השבוע את המפגש המסורתי להוקרת מנהלי בתי הספר והפונקציות התומכות, עם תום שנת הלימודים. בין הפרויקטים לשנת הלימודים הבאה: פרויקט הלוויין, מרכז סייבר, מרכז מצוינות, מרכז גוגיה למדעים ומרכז צעירים. כשריאל: "מערכת החינוך שלנו היא מהטובות בארץ. נמשיך להציב את החינוך בראש סדר העדיפויות העירוני"

המתגייסים קיבלו סידורים   לעילוי נשמת שיר חג'אג' - חינוך במעלהנט

המתגייסים קיבלו סידורים לעילוי נשמת שיר חג'אג'

אירוע לקראת גיוס החניכים לצה"ל התקיים בעיר. הרצל ומירב חג'אג', הוריה של שיר ז"ל, העניקו למתגייסים סידור שילווה אותם במהלך השירות הצבאי. סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח: "בני נוער יקרים, אתם ממשיכים את דרכה של שיר ז"ל ואת רוח הנתינה וההתנדבות שהייתה בה"

כל מה שרציתם לדעת על מחירי הקייטנות במעלה אדומים - חינוך במעלהנט

כל מה שרציתם לדעת על מחירי הקייטנות במעלה אדומים

במעלה אדומים החליטו לבצע רפורמה בתחום הקייטנות העירוניות והשקיעו למעלה מחצי מיליון שקלים על מנת להוזיל את המחירים גם מעבר לצו הפיקוח החדש. מסיל: "הבאנו בשורה משמעותית למעמד הביניים. מודה לעירייה על ההתגייסות". כשריאל: "שמח שמצאנו את הדרך להקל בנטל על הורים הצעירים"

מנהיגות בעלייה - חינוך במעלהנט

מנהיגות בעלייה

בשבוע שעבר התקיים במועדון "יובלים" טקס פתיחה חגיגי של פרויקט מנהיגות עולים צעירים למעורבות חברתית 2 מחלקת הקליטה הקימה את הפרויקט בשיתוף עם משרד העלייה והקליטה, במטרה לפתח את יכולות המנהיגות של עולים צעירים שגרים בעיר ולהעניק להם כלים לקליטה מוצלחת בארץ 2 גרוסמן: "אתם העתיד של המדינה, ואנחנו נעשה הכול כדי לסייע לכם להגיע לגדולות"