יום שלישי, 26 באוקטובר 2021, כ' חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 02-5900070

צרכנות במעלהנט

צרכנות

שחזור מידע - איך זה עובד? - צרכנות במעלהנט

שחזור מידע - איך זה עובד?

כל אחד מאיתנו יכול למצוא את עצמו פעם או פעמיים בחיים ואפילו יותר מתמודד עם אובדן של מידע. אובדן של קבצים, תמונות, הודעות, אובדן של שיחות ושאר אלמנטים שנעלמים - גם מהסמארטפונים ו גם המחשבים האישיים ונייחים - יכול לגרום לנזק רב החל מנזק כספי ונזק עסקי ובטחוני עד נזק ריגשי. כאשר אנחנו מאבדים מידע אנחנו מנסים לבדוק כיצד אפשר לשחזר אותו על הצד הטוב ביותר. לכן חשוב שהיו לכם פרטים אודות מעבדה שיש בה מומחים בשחזור מידע.

עיצוב אתרי אינטרנט - למה זה חשוב וכיצד עושים את זה נכון? - צרכנות במעלהנט

עיצוב אתרי אינטרנט - למה זה חשוב וכיצד עושים את זה נכון?

אתר האינטרנט שלכם או זה שיהיה לכם בעתיד אמור לשקף את כל העקרונות, הערכים והפתרונות שהעסק שלכם מספק. האתר יכול לייצג ולשווק מוצר או שירות, הוא יכול להיות חנות מקוונת או אתר תדמית, לעיתים מדובר במיני סייט: אתר קטן יותר וממוקד, בזמן שהאתר יכול להיות של חברה, משרד, עמותה, של מוסד, אמן או של דמות ציבורית, וכן הרשימה עוד ארוכה ויש לא מעט סיבות לצורך עיצוב ובניית אתר. צילום: FREEPIK

הדפסה על עץ – מה זה? - צרכנות במעלהנט

הדפסה על עץ – מה זה?

הדפסה על עץ היא טכניקה מיוחדת של הדפסת דימויים על קרשים או על חתיכות עץ. הדפסה זו יכולה להיות שימושית מאוד עבור הרבה מאוד מטרות. אנחנו יכולים למשל להדפיס על עץ קישוטים לבית, שלט כניסה לבית או שלט כניסה לעסק שלנו. על עץ אנחנו יכולים להדפיס גם תמונות שונות של ציורים של הילדים שלנו, תמונות מאירועים משפחתיים או תמונות אחרות כמו למשל תמונות טבע שצילמנו בטיולים רומנטיים שעשינו בחוץ לארץ. אנחנו יכולים גם להוריד תמונות של דימויים שאהבנו מהאינטרנט ולהדפיס אותם בהגדלה על חתיכת עץ.

מדיחי כלים חצי אינטגרליים: איך למצוא את מדיח הכלים המתאים לכם - צרכנות במעלהנט

מדיחי כלים חצי אינטגרליים: איך למצוא את מדיח הכלים המתאים לכם

לרוב משקי הבית בישראל יש מדיח כלים, ואין זה מפתיע שבעלי בתים רבים מצהירים שלא היו יכולים לתפקד בלי המכשיר הזה. נכון שעדיין צרי להטעין ולפרוק אותו, אבל אלו פעולות זניחות שמנצחות כיור מלא כלים מלוכלכים שצריך לשטוף ידנית. מדיחי כלים חצי אינטגרליים מודרניים יעילים ביותר מבחינת צריכת כמויות מופחתות משמעותית של מים, מה שחוסך לכם גם כסף וגם זמן.