יום שישי, 01 ביולי 2022, ב' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 02-5900070

חינוך במעלהנט

חינוך

מעלה אדומים בבינאלה הבינלאומית לחינוך - חינוך במעלהנט

מעלה אדומים בבינאלה הבינלאומית לחינוך

בבינאלה הבינלאומית לחינוך של משרד החינוך והOECD- הוצגו כאלף מיזמי חינוך לעשרות אלפי מבקרים, בהם גם של מעלה אדומים, שהציגה את מכלול העשייה החינוכית בעיר, את שפת ה-SEL, את מרכזי המצוינות ואת המכון להדרכת הורים • כשריאל: "נמשיך להתפתח, לצעוד קדימה ולהתחדש"

מנהלת פורצת דרך - חינוך במעלהנט

מנהלת פורצת דרך

מנהלת מתי"א מעלה אדומים, הדס זכריה, נבחרה כמנהלת פורצת דרך לשנת תשפ"א-תשפ"ב • זו השנה הראשונה שמשרד החינוך מעניק תעודות הוקרה למנהלות ולמנהלים שמוכיחים מנהיגות פדגוגית, יוצרים תרבות ארגונית, מקדמים אקלים חינוכי ופועלים ליצירת שותפויות • כשריאל: "גאווה לעיר ולמערכת החינוך שלנו"

מובילים דיגיטליים ברשויות המקומיות הגיעו ללימוד ולסיור בעיר - חינוך במעלהנט

מובילים דיגיטליים ברשויות המקומיות הגיעו ללימוד ולסיור בעיר

משתתפי התוכנית היוקרתית של הג'וינט ומשרד הפנים, "מובילים דיגיטליים", בשלטון המקומי ביקרו וסיירו במטרה ללמוד מהעיר. תוכנית "מובילים דיגיטליים", בה משתתפים מנכ"ל העירייה, שמוליק חנוך, ומנהלת אגף מערכות מידע, איריס אלפסי, מיועדת להכשרת מובילי שינוי, שיקדמו חדשנות דיגיטלית בשלטון המקומי

חדר למידה אופפת (אימרסיבית) הראשון בעיר - חינוך במעלהנט

חדר למידה אופפת (אימרסיבית) הראשון בעיר

השבוע נפתח מרחב למידה אימרסיבית ראשון מסוגו בחט"ב "עמל דקל וילנאי", שבו יוכלו התלמידים להתנסות בתרחישי למידה שונים שמעורבים בהם כל החושים. הרצפה נעה, ריחות הקשורים לתרחיש המוצג ויזואלית מופצים באוויר, הקירות אינטראקטיביים, ונגיעה בהם מפעילה טריגרים של מידע: סרטון או תמונה. כשריאל: אנחנו בקידמת החדשנות והטכנולוגיה. נפתח עוד מרחבים ברחבי בתי הספר.

עוד בכיר בעמל  תעופה וחלל התפטר - חינוך במעלהנט

עוד בכיר בעמל תעופה וחלל התפטר

אליעזר כהן, המנהל הפדגוגי, הודיע על התפטרותו במכתב שבו הוא אומר הכל: "ביום כניסתי בשערי ביה"ס נדרתי לעצמי שני נדרים: הראשון לעסוק רק בחינוך נטו ולא להתפתות שוב לתפקידי ניהול, והנדר השני לעשות רק מה שטוב לי וגורם לי לחייך כל בוקר בכניסה לביה"ס". בשניהם הוא לא עמד וחוזר אך ורק ללמד. המכתב המלא