יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 02-5900070

חיי לילה במעלהנט

חיי לילה

חיי לילה

איפה כדאי לבלות השבוע?

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

אורטל זיגדון חוג'ה

צוללת

בחמישי, נצ'י נצ'! פתיחת דלתות בשעה 21:00, תחילת הופעה בשעה 22:00. נצ׳י נצ׳ (רביד פלוטניק), אחד הראפרים העסוקים והמוערכים בישראל, שחרר לאחרונה לקול תרועה גדול את אלבומו החדש והרביעי במספר – שפל וגאות  – אלבום אישי יותר, אפל יותר, עשיר יותר, עם סאונד שנאמן לשורשים המוזיקליים של נצ'י - מקנדריק למאר, דרך דמיאן מארלי ועד אריס סאן. נצ'י הפך בשנים האחרונות מאמן אנונימי הידוע רק למביני דבר, לאחד מהקולות הצעירים המבטיחים והאהובים בארץ. בעבודה קשה והופעות אינסופיות, הוא זכה לחיבוק תקשורתי וציבורי חסר תקדים, הערכה של סצנת ההיפ-הופ המקומית מתוכה צמח מחד, ואהבה ותמיכה ממעגלים רבים ורחבים מחוץ לסצנה מאידך (בכך תרם באופן משמעותי לקידום הז'אנר בישראל). ב-2015 זכה נצ'י בתואר ״תגלית השנה״. הניגודים האותנטיים באישיותו של נצ׳י – היכולת ליצור מוזיקה רגישה ועדינה לצד המנונים בועטים, והגישה האמיתית והבלתי מתפשרת, הם אלה שהחדירו את נצ׳י נצ׳ ללבבותיהם של אלפי ישראלים.

מונאקו 

הבר האטרקטיבי של רחוב בן סירא 18 מנגן לכם ערב מהסרטים עם די-ג׳יי טל מדינה. 

ג׳סטיס

בחמישי, חוגגים את החורף עם סנדק חיי הלילה, די-ג׳יי ראובן ליובלין. בנוסף אליו, די-ג׳יי אליאור אלימלך, רזידנט הליין. לאפטר טראנס יגיע Noise!

בשישי, די-ג׳יי אלי מתנה, די-ג׳יי רוי אברהם ודי-ג׳יי מאור ראובן במסיבת פתיחת החורף הרשמית של - החורף. 

במוצ״ש, די-ג׳יי שלומי פיזמו והרזידנט די-ג׳יי אורי אדרי.

סרבסה

אחרי כמעט שלוש שנים, נפרדים מהסרבסה. הבר האקזוטי, שסיפק לבליינים הירושלמים את ליין ״חמשיקי״, ״שלישי פעמיים כי טוב״ ו״מוצ״ש עד אחרון הלקוחות״ - נפרד, אך משאיר טעם טוב. המדור מאחל בהצלחה לבעלים, ומודה על ערבים יפים ובלתי נשכחים. 

המקום 

בחמישי, ליין ״חמישי משפחתי״ חוגג Halloween. DJ DAVID & DJ SAKO. איפור פנים חינם עד 23:00. הטבות לסטודנטים במהלך כל הלילה. פתיחה - 22:00, כניסה חינם עד 23:00.

במוצ״ש, Halloween party. איפור פנים חינם לטובת הבליינים. בעמדה די-ג׳יי סאקו.  פתיחה - 22:00, כניסה חינם עד 23:00.

גולה

בחמישי, יציאת חירום-ברוש. להקת הרוק האהובה חוזרת לבמות בסיבוב הופעות ארצי חדש, בו יבצעו את השירים האהובים והמוכרים לצד שירים מקוריים חדשים. פתיחת דלתות בשעה 20:30, הופעה בשעה 21:30.

במוצ״ש, אורי וייל. יחד עם השקת אלבום הבכורה, עורך אורי וייל מסע השראה בארץ ויוצר אינטראקציות חד פעמיות ומפתיעות עם אנשי רוח ויוצרים מקומיים. צ'לו: אסף אור.

בשלישי, שני זוגות בשבע עיניים - אימפרוביזציה בגולה הירושלמית, ערב מחזות מאולתרים!

 

 

 

 

תגובות