יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 02-5900070

חיי לילה במעלהנט

חיי לילה

חיי לילה

המדור שעושה לכם סדר במסיבות

פורסם בתאריך:


ג'סטיס

בחמישי, ה-Winter Celebration ממשיך: אליאור אלימלך ומאור ראובן מארחים את הצמד הכי לוהט בארץ ובעולם - Rising Dust, לאפטר טראנס. חוגגים יומולדת לדי-ג׳יי עמי דהן

בשישי, מארחים על העמדה את Fender Bender, לאפטר טראנס קצבי מתמיד. איתו יעלו גם די-ג׳יי רועי אברהם ודי-ג׳יי דור ביטון.

במוצ״ש, הרזידנט - די-ג׳יי JEDRI, מארח את די-ג'יי TZEALON.

בשלישי, אחרי פגרה קצרה וריענון של שבועיים, הפקה רצינית ומרכזית של איש חיי לילה ותיק בסצנה הירושלמית, ג׳וני רפפורט, עם רזומה מרשים של ליינים באומן 17 המיתולוגי, קדמה ממילא, וטרינה וכמובן, בשלוש השנים האחרונות - בג׳סטיס. מספרים שכל מסיבת יום הולדת של ג׳וני היא הפקה מושקעת. 

אליסיום 

בחמישי, Thursday Elysium, שמחים לארח לראשונה ובמופע בלעדי את הצמד החם בסצנה, עם הלהיט שכבש את המדינה MI GNA. הצמד יופיע יחד עם הרזידנט די-ג׳יי בר לוי. כניסה לגילאי 24+, שעת פתיחה 23:30, מחיר כניסה 50 שקלים.

שישי ולא אחרת, הליין השמח ממשיך להוביל את ימי שישי התוססים בעיר בבית החדש. על העמדה - הרזידנט תומר אלימלך, יארח את מיטל דרזון האלופה. כניסה לגילאי 22+, שעת פתיחה 23:30. מחיר כניסה 50 שקלים.

במוצ״ש, הפקה בלבן. די-ג׳יי בר לוי ודי-ג׳יי תומר קמחי על המוסיקה. שעת פתיחה: 23:00, קוד לבוש: לבן בלבד. גילאים 21+, מחיר כניסה 50 שקלים. 

המקום 

בחמישי, ליין ״חמישי משפחתי״ הכי שמח בעיר, עם די-ג׳יי עידן קיויתי. הטבות לסטודנטים במהלך כל הלילה. פתיחה בשעה: 22:00, כניסה חינם עד 23:00.

במוצ״ש, ליין פותחים שבוע, כל מוצ"ש ריגוש חדש. בעמדה – די-ג׳יי רז יוסף. פתיחה בשעה: 22:00, כניסה חינם עד 23:00.

מונאקו

בשישי, אנשים יפים, מפיות באוויר, טל בן סעדון על היח״צ ושחר מדינה על התקליטייה. 

צוללת

רביעי עד שבת - חשיפה בינלאומית לג'אז ומוסיקת עולם. ארבעה ימים עם הלהקות וההרכבים הטובים ביותר בארץ! אירועי חשיפה בינלאומית משמשים במה איכותית לחשיפת מיטב הרכבי הג'אז והרכבי מוסיקת עולם הישראלים, בפני מקבלי החלטות בינלאומיים בתעשיית המוסיקה העולמית. קרוב לעשור שבכל חודש נובמבר נוהרים לישראל עשרות ציידי כישרונות בינלאומיים מסצנת המוזיקה העולמית: מנהלי פסטיבלים, מפיקים, בעלי מועדונים ותקשורת עולמית. מהודו ועד ניו יורק, מגיעים כולם למצוא ולגלות את האקט הגדול הבא.

52 להקות והרכבים מחמישה ז'אנרים שונים (אינדי, רוק, אלקטרוני, ג'אז ומוזיקת עולם) יזכו השנה להזדמנות אחת ויחידה - להופיע מול אנשי המפתח של תעשיית המוזיקה העולמית. פסטיבל חשיפה בינלאומית למוזיקה הוא פרויקט של הצוללת הצהובה, בשיתוף האגף לקשרי תרבות ומדע במשרד החוץ (קשת"ום), משרד התרבות ועיריית ירושלים. האירועים יתקיימו: בירושלים – צוללת צהובה, המפעל, המזקקה, מגדל דוד.

צעצוע

חמישי צעצוע, אנשים יפים, מוסיקה מעולה והמון חגיגות. מוזמנים לפתוח סופ"ש מהנה. פתיחת שערים כבר בשעה 21:45.

 

 

תגובות