יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 02-5900070

חיי לילה במעלהנט

חיי לילה

חיי לילה

המדור שממליץ לכם על המסיבות הכי שוות בעיר

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

אורטל זיגדון חוג'ה

צעצוע

בחמישי בצעצוע, ליין הסטודנטים של החורף חוזר! פתיחת שערים כבר בשעה 22:30, כשעל העמדה: די-ג'יי מתן אברהם בקומת הדאנס, ורותם מנסנו בקומת הבר.

ג'סטיס

בחמישי, דרור דוגה חוגג יומולדת. על העמדה: די-ג׳יי אליאור אלימלך, די-ג׳יי מאור ראובן ודי-ג׳יי טל דדון. אפטר טראנס - באבל. 

בשישי, גיא רז חוזר הביתה לעמדת הדי-ג'יי. בנוסף אליו ינגנו די-ג׳יי רועי אברהם ודי-ג׳יי נוי בן אבו.

במוצ״ש, חוגגים לנסיכה של הצוות - מור כהן, בערב חגיגי מהרגיל. על העמדה: הרזידנט Jedri מארח את MENUMAS לאפטר טראנס.

מונאקו

בשישי, בשעה 21:59 נפגשים לעוד ערב של שמח במונאקו עם די-ג׳יי שחר מדינה. 

המקום 

בחמישי, ליין ״חמישי משפחתי״ הכי שמח בעיר עם די-ג׳יי סאקו. הטבות לסטודנטים במהלך כל הלילה. פתיחה בשעה 22:00, כניסה חינם עד 23:00.

במוצ״ש, ליין פותחים שבוע: כל מוצ"ש ריגוש חדש. על העמדה: די-ג׳יי דיוויד. פתיחה בשעה 22:00, כניסה חינם עד 23:00.

אליסיום

בחמישי, Thursday Elysium. שמחים לארח לאפטר את אחד ממייסדי הסצנה - DJ YAHEL, די-ג׳יי תומר קמחי, לגילאים 24+. שעת פתיחה 23:30, מחיר כניסה 50/60 שקלים.

בשישי, הליין השמח ממשיך להוביל את ימי שישי התוססים בעיר בבית החדש. על העמדה: הרזידנט תומר אלימלך מארח את די-ג'יי ערן ברנע במופע צמידי לד ייחודי. כניסה לגילאי 22+, שעת פתיחה: 23:30, מחיר כניסה: 50 שקלים.

במוצ״ש, המוצ״ש של הבירה מארחים למופע פריצה בלעדי את בניה ברבי & גיל ווין - ״אל תשאלי״. תומר קמחי, הרזידנט, על האווירה. שעת פתיחה: 23:00, גילאים 21+, מחיר כניסה 50 שקלים.

צוללת

ברביעי, עד שבת, חשיפה בינלאומית לרוקנרול, אינדי ואלקטרוני. 

ארבעה ימים עם הלהקות וההרכבים הטובים ביותר בארץ! אירועי חשיפה בינלאומית משמשים במה איכותית לחשיפת מיטב להקות הרוק והאינדי הישראלים, בפני מקבלי החלטות בינלאומיים בתעשיית המוסיקה העולמית.

ברביעי, החל מהשעה 20:20:

TATRAN

Midnight Peacock

Moses Project

אקו וטיטו.

בחמישי, החל מהשעה 20:30:

Choke

RaNi

The Paz Band

theAngelcy

במוצ״ש, החל מהשעה 22:00:

Garden City Movement

ORGONITE

הקולקטיב

בשלישי, DIRTY FLY - חתונה! פתיחת דלתות: 20:00. דירטי פליי משיקים סינגל בחתונה. החתונה של דירטי פליי היא החתונה היחידה שבאמת מחזירה את ההשקעה. ב-21.11 דירטי פליי מתחתנים אתכם - הקהל. צלם מגנטים, חופה, רב, שבירת כוס, הופעה, מסיבה, כיבוד קל, שמלת כלה ולהקה אחת שמצאה את האחד - אתם. מחיר? שמחים ששאלתם. גמיש. במקום לפתוח הדסטארט החלטנו לתת לכם הזדמנות להחליט אם בא לכם להרחיב את הרכישה מכרטיס בלבד לאפשרויות נוספות כמו אלבום, או הטבות מקוריות נוספות. כל רכישה תסייע לנו בהשקעה באלבום.

 

 

 

 

תגובות