יום ראשון, 07 ביוני 2020, ט"ו סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 02-5900070

חדשות במעלהנט

החדשות המקומיות

סיכום תקופת הקורונה - חדשות  במעלהנט

סיכום תקופת הקורונה

ראש העיר, בני כשריאל, נפגש עם מח"ט מוריה, אל"מ שרון גת, ונציגי הנפה ופיקוד העורף, לסיכום התקופה המאתגרת שעברה העיר בתקופת הקורונה. מח"ט מוריה העניק לכשריאל תעודת הוקרה על שיתוף הפעולה והעשייה המקצועית. אל"מ גת: "מעלה אדומים היא רשות מצוינת ומקצועית, שהצטיינה בפועלה בתקופת הקורונה" . כשריאל: "מודה לצבא ולפיקוד העורף על הסיוע והליווי הצמוד בתקופה זו"

רוצים אוויר נקי - חדשות  במעלהנט

רוצים אוויר נקי

דורון שפילמן, תושב העיר, יזם השבוע הפגנה מצומצמת וספונטנית בכניסה לעיר במחאה על השריפות והעשן מהכפרים הסמוכים. שפילמן וכמה מחבריו עמדו עם שלטים וביקשו להעביר מסר לממשלה החדשה: "עיזרו למשטרה ולמג"ב להיכנס לכפרים ולהפסיק את זיהום האוויר". כשריאל: ראש המינהל האזרחי, הבטיח להיכנס לעזרייה, לטפל בנושא ולהחרים משאיות המביאות פסולת לשריפה"

שבחי ירושלים - חדשות  במעלהנט

שבחי ירושלים

כמו כל החגים האחרונים, גם יום ירושלים יצוין בשל הקורונה באופן סמלי בלבד. בישיבה שכינס סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח, סוכם כי מעלה אדומים תציין את היום עם שלטי חוצות לכבודה של ירושלים ועם שירי ירושלים שיבקעו מהרמקולים שיוצבו בכניסות לעיר. כשריאל: "מעלה אדומים היא השער המזרחי לירושלים, שהיא הלב הפועם של מדינת ישראל והעם היהודי ובירתה המאוחדת והנצחית"