יום שישי, 20 בספטמבר 2019, כ' אלול ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 02-5900070

חדשות במעלהנט

החדשות המקומיות

פתיחה מחודשת של "נעלי לפידות ונמרוד" - חדשות  במעלהנט

פתיחה מחודשת של "נעלי לפידות ונמרוד"

חנות הנעליים הוותיקה "נעלי לפידות" קיימה פתיחה מחודשת וחגיגית בקניון לאחר שיפוץ נרחב, ומעתה היא תחת רשת "נעלי נמרוד" עם כל המבצעים והמועדון המשתלם · הבעלים, אלי ואיתן לפידות, מזמינים את תושבי העיר להגיע וליהנות משירות אדיב, נעליים איכותיות ומחירים שווים לכל כיס

קביעת מזוזה ב"מומנטס" - חדשות  במעלהנט

קביעת מזוזה ב"מומנטס"

השבוע התקיים טקס קביעת מזוזה על ידי ראש העיר, בני כשריאל, והרב שמעון גרסון במועדון מומנטס (ה"יו-יו" לשעבר), בנוכחות משפחת פרץ והבעלים נאור. בעלי המקום החדש, נאור פרץ, סיפר כי "המועדון עבר שיפוץ ושינוי. קביעת המזוזה נעשתה בנוכחות מצומצמת לפני טקס פתיחה חגיגי וגדול המתוכנן לתקופה הקרובה".  פרטים על הפתיחה החגיגית ועל הקונספט החדש של המקום יפורסמו בקרוב ב"זמן מעלה".

הטרנספר שפוצץ את ישיבת המועצה - חדשות  במעלהנט

הטרנספר שפוצץ את ישיבת המועצה

ישיבת מועצת העיר שהתקיימה השבוע התפוצצה וננעלה לאחר שסגן ראש העיר, יחיאל וקנין, דיבר על תלמידי תלמוד התורה והשתמש במילה "טרנספר". הרוחות התלהטו ודברים קשים נאמרו על ידי חברי מועצת העיר, אבי רחמים ואברהם נגר, שגם הודה כי הסיבה לאי הסכמת ההורים ללמוד ב"יצחקי" היא חינוך ערכי ותורני שאינו תואם את החינוך ב"נוות ישראל"

חרדים לגורל העיר - חדשות  במעלהנט

חרדים לגורל העיר

בעקבות הפגנות הורי וילדי תלמוד התורה החרדי ומחשש להתחרדותה של העיר הקימו מספר תושבים את קבוצת "מתעוררים – לשמירה על צביון מעלה אדומים" • חברי הקבוצה הגיעו לראש העיר והגישו לו מכתב תמיכה עם מאות חתימות של תושבים • "ההפגנה האחרונה הייתה הוכחה לסגנון של שיח שאינו מקובל עלינו. היום זה תלמוד תורה, ומחר הם ייצאו כנגד צניעות או כביש פתוח בשבת"

ארוחת ערב ראש השנה משותפת - חדשות  במעלהנט

ארוחת ערב ראש השנה משותפת

ארוחת ראש השנה שמובילים הרב חיים קארו ודודו מלמד כבר הפכה למסורת ותתקיים השנה באולמי "החצר" • הרב קארו מספר על הערב המיוחד, מודה לתורמים הרבים, מזמין תושבים נוספים להירשם לארוחה ומתייחס להפגנת הורי וילדי התלמוד התורה החרדי: "מה שקרה כאן בשבוע שעבר אינו יהודי. בירכתי את בני כשריאל אחרי אותו האירוע, ואני מאחל לו שנה טובה"