יום שישי, 27 בנובמבר 2020, י"א כסלו ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 02-5900070

קהילה במעלהנט

קהילה במעלה אדומים והסביבה

למעלה מ- 2,000 חברי מכבי במעלה אדומים הגיעו להתחסן נגד שפעת - קהילה במעלהנט

למעלה מ- 2,000 חברי מכבי במעלה אדומים הגיעו להתחסן נגד שפעת

כלל חברי מכבי יכולים להתחסן נגד שפעת בתיאום תור מראש בלבד. הילה לשם סלמן: השנה דאגנו לחסן בשעות ייעודיות, מחוץ לשעות קבלת הקהל במטרה למנוע התקהלות ולשמור על בריאות החברים. בואו להתחסן" בצילום: הילה לשם סלמן מקבלת חיסון לשפעת. צילום: מכבי שירותי בריאות

הפרויקטור של מעלה אדומים - קהילה במעלהנט

הפרויקטור של מעלה אדומים

ד"ר ראובן דרסלר, מומחה לרפואת משפחה ומנהל מרפאת שרותי בריאות כללית בכיכר יהלום, ילווה את העירייה כיועץ רפואי במשבר הקורונה. השבוע נפגש ד"ר דרסלר עם ראש העיר וחברי פורום הקורונה העירוני, קיבל סקירה על המצב בעיר ועל הפעילות שנעשית למניעת התפשטות הנגיף והציג את האסטרטגיה שלו לטיפול במשבר

שידור ישיר - קהילה במעלהנט

שידור ישיר

כבר 30 שנה שגידי אברהם, תושב העיר, עוסק בצילום • בשנת 90 הוא פתח את חנות הצילום שלו במושבה הגרמנית, ומאז צילם אירועים, עיתונות, טקסים ואפילו ניתוחים קיסריים בבית החולים משגב לדך בירושלים • בעקבות הקורונה הוא החל לצלם ולשדר בשידור ישיר אירועים כמו חתונות, בריתות ואפילו הלוויות •"צילום זאת אומנות והמון אחריות, והמוטו שלי הוא שאני מתעד אירוע ולא בונה אותו"

מסע ההסברה של התלמידים והשוטרים - קהילה במעלהנט

מסע ההסברה של התלמידים והשוטרים

ביום רביעי שעבר יצאו תלמידי כיתה ח'2 מחטיבת הביניים "אורט תעופה וחלל", בהובלת המחנכת ענבל מור והש"ש הדס ושקד, ובשיתוף עם שוטרי משטרת מעלה אדומים, כדי לפגוש את תושבי העיר ולהגביר בקרבם את המודעות לעטיית מסיכות בימים אלו. התלמידים ארזו וחילקו לתושבים שי צנוע מהמשטרה, שכלל מסיכות וצמידים. תושבי מעלה אדומים הופתעו מהחווה המרגשת והודו מאוד לתלמידים ולשוטרים. והכי חשוב, לא לשכוח לעטות מסכות.

בא מאהבה - קהילה במעלהנט

בא מאהבה

כמעט כולם מכירים את ניסים ויצמן, מנהל הסופרמרקט "זול ובגדול" שבשכונת נופי הסלע, אבל לא רבים מכירים את סיפור הפציעה שלו בצה"ל. בריאיון מיוחד מספר ניסים על הפציעה ועל החיים שאחריה, עם כליה אחת, ומסביר למה הלקוחות כל כך אוהבים לחזור אליו, אפילו אם עזבו את העיר. "אני למען הלקוחות 24/7, רק שיהיו מרוצים. יצרתי עם הלקוחות קשרים אישיים והם רואים בי חבר, משפחה"

מעלה אדומים נצבעה בוורוד - קהילה במעלהנט

מעלה אדומים נצבעה בוורוד

חברות פורום הנשים, בהובלתן של איריס אלפסי ומעין מור, יצאו ביום שישי בבוקר לרחובות העיר במסגרת קמפיין העלאת המודעות לסרטן השד. הנשים קישטו את העיר בבלונים ורודים וחילקו עלוני מידע ומסכות ממותגות. כשריאל: "יוזמה מדהימה, קורא לנשות העיר להיבדק". וגם, הגרלה נושאת פרסים בדף הפייסבוק "פורום נשים מעלה אדומים"

השליחות שלה - קהילה במעלהנט

השליחות שלה

היא רק בת 44, והיא מתהדרת בכמה כובעים: נטורופתית, יועצת תזונה וצמחי מרפא, הומאופטית, רפלקסולוגית, מעסה מקצועית וקוסמטיקאית. תכירו את חגית צפוני, שכבר טיפלה באלפי נשים ופתרה בעיות של אקנה, סבוראה, יבלות, חרדות, דיכאון, מיגרנות, בעיות במערכת העיכול ואפילו בעיות פוריות. "אני פותרת את הבעיות מהשורש, וזאת השליחות שלי בעולם הזה - להפיץ את האמת"