יום ראשון, 07 ביוני 2020, ט"ו סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 02-5900070

קהילה במעלהנט

קהילה במעלה אדומים והסביבה

'ילד אסור, ילד מותר' – החזרה לשגרה בימי קורונה - קהילה במעלהנט

'ילד אסור, ילד מותר' – החזרה לשגרה בימי קורונה

אחרי שבועות ארוכים ומתוחים בבית, תחת סגר והגבלות, חוויית החזרה לשגרה של ילדים צעירים עלולה להיות מציפה ומבלבלת. ילדים לרוב רואים את העולם בצורה קונקרטית וחד משמעית והמעבר החד בין מה שהיה אסור למה שעכשיו מותר עלול לבלבל אותם וליצור תחושות של חוסר שליטה וביטחון

ותודה למתנדבים - קהילה במעלהנט

ותודה למתנדבים

רוח ההתנדבות בימי הקורונה במעלה אדומים הביאה מאות מתנדבים להתגייס ולסייע למי שצריך. המתנדבים סייעו בהפגת הבדידות של הקשישים, באריזת וחלוקת מזון, בחלוקת שוברים למשפחות, במתן פרחים ואגרות למשפחות שכולות ולשורדי השואה ועוד. ראש העיר, בני כשריאל: "המתנדבים שלנו ראויים לכל שבח והוקרה, הם ניצבו בחזית המשבר והראו לנו את הפנים היפות של מעלה אדומים"

הקש בדלת - קהילה במעלהנט

הקש בדלת

השבוע הסתיים מבצע "הקש בדלת", במסגרתו מתנדבים הגיעו לבתיהם של אזרחים ותיקים בעיר. המתנדבים יצרו קשר טלפוני עם יותר מ-3000 אזרחים ותיקים, וביקרו בבתיהם של למעלה מ-400 אזרחים ותיקים. סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח: "שמח שהצלחנו להגיע לכולם ולתת מענה לכל צורך שעלה. יישר כוח למתנדבים"

חרדה ומצוקה נפשית של הורים בימי קורונה: לטפל בעצמכם - קהילה במעלהנט

חרדה ומצוקה נפשית של הורים בימי קורונה: לטפל בעצמכם

המלחמה בנגיף הקורונה מביאה עמה אתגרים רבים; חרדות בריאותיות, דאגה לבני משפחה מבוגרים, התמודדות עם בידוד וריחוק חברתי, התמודדות אינטנסיבית עם הילדים וחרדה מפני העתיד הכלכלי. טפלו בעצמכם על מנת שתוכלו להתמודד עם החרדות והמתחים, ולספק לילדים את העוגן לו הם זקוקים.

רווחה ללא הפסקה - קהילה במעלהנט

רווחה ללא הפסקה

צוות אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעירייה מתמודד בימי הקורונה עם אתגרים רבים וגדולים בכל הקשור לטיפול בתושבים. מתן מענה למשפחות מעוטות יכולת, הגדלת הסיוע הכלכלי, חלוקת סלי מזון ומנות חנות, הפעלת מערך מתנדבים, אימוץ קשישים ומבודדים ואפילו אוזן קשבת לשיחה מלב אל לב. כשריאל: "גאה בעובדות אגף הרווחה והשירותים החברתיים, אשר עושות עבודת קודש ונותנות מענה לכל פונה"