יום שני, 29 בנובמבר 2021, כ"ה כסלו ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 02-5900070

קהילה במעלהנט

קהילה במעלה אדומים והסביבה

חברים למסע - קהילה במעלהנט

חברים למסע

לאחר שמונה חודשים של אימונים מפרכים ומאתגרים סיימו אביתר נגר וניסן צבע, החברים הטובים מתקופת חטיבת הביניים שאף התנדבו יחד במשך לימודיהם במד"א, את מסע הכומתה של 50 ק"מ בחטיבת כפיר. השניים קיבלו את הכומתה המנומרת והמיוחלת, מלאי גאווה ושמחה. לצדם היו בני המשפחה, מלאי הגאווה, שמאחלים להם להמשיך ולהתקדם ולכבוש עוד ועוד יעדים ביחד ולחוד, ושתמיד יחזרו הביתה בריאים ושלמים.

מאירים את בתי העיר - קהילה במעלהנט

מאירים את בתי העיר

חג חנוכה בפתח, ובעמותת צח"י, בראשותו של אורן לוי, ממשיכים את המסורת העירונית עם הפרויקט שהחל סגן ראש העיר לשעבר, נוריאל גץ ז"ל, למכירת נרות חנוכה והעברת ההכנסות למשפחות מעוטות יכולת • אורן לוי ובני משפחתו של נוריאל ז"ל קוראים לתושבי העיר לפתוח את לבם וכיסם ולרכוש נרות חנוכה במסגרת מבצע "מאירים את בתי העיר"

RAMI HAIR DESIGN - קהילה במעלהנט

RAMI HAIR DESIGN

RAMI HAIR DESIGN, הספר הוותיק והמוכר מסנטר 06, פתח מספרה חדשה, מעוצבת, יוקרתית ומפנקת במיוחד במתחם DCITY. לקראת הפתיחה הוא מספר על החידושים, על הלקוחות שהולכות איתו שנים לצד אלו שמגיעות מירושלים וגוש אדומים, על האהבה למקצוע ועל ההקפדה על איכות המוצרים והשירות. המספרה היחידה בארץ שמציעה חוויה אירופאית ומפנקת

תנועת עזרא מתניעה - קהילה במעלהנט

תנועת עזרא מתניעה

ערב הורים וחניכים התקיים השבוע בסניף תנועת הנוער עזרא, במסגרתו ההורים והילדים השתתפו בפעילויות משותפות וחווייתיות • סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח: "החברות בתנועות הנוער היא משמעותית מאוד לילדים שלנו. זה המקום בו הם סופגים ערכים, עוסקים בעשייה קהילתית ורוכשים כישורי חיים ומנהיגות"

נפלה באוטובוס וקיבלה פיצוי בסך 150,000 שקלים - קהילה במעלהנט

נפלה באוטובוס וקיבלה פיצוי בסך 150,000 שקלים

פציעה עקב נפילה באוטובוס הביאה לפיצוי על סך 150,000 שקלים בתביעה שטופלה על ידי עו"ד יהודה טיטלבוים ממשרד עו"ד אבי שינדלר • במשרד מטפלים בתיקי תאונות דרכים, עם ניסיון של למעלה מ-22 שנה בתחום, עם מיצוי מלוא זכויות הנפגעים ועם פיצוי הולם התואם את הנזק שנגרם בעקבות התאונה