יום שישי, 19 ביולי 2019, ט"ז תמוז ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 02-5900070

קהילה במעלהנט

קהילה במעלה אדומים והסביבה

מועצת הנוער סוגרת שנה - קהילה במעלהנט

מועצת הנוער סוגרת שנה

מועצת הנוער העירונית מסכמת שנת פעילות ומתכוננת לקיץ עמוס. השנה התמקדה מועצת הנוער בעשייה חברתית קהילתית ובפיתוח יזמות ומנהיגות. מעל עשר יוזמות יצאו לדרך, ובהם: יער פרי מאכל, אירועי שיא, התרמות והרצאות לבני הנוער. יפרח: "שאפו ענק לבני הנוער שלנו שתורמים, מעורבים ועושים למען העיר והקהילה"

יער פרי מאכל - קהילה במעלהנט

יער פרי מאכל

בטקס מרגש נחנך בוואדי המצדים בעיר "יער פרי מאכל" לזכרה של אלה אור ז"ל וחבריה שנספו באסון נחל צפית | מועצת הנוער יזמה את הקמת היער, העירייה והמתנ"ס הרימו את הכפפה ו-80 בני נוער טיפחו את המקום במשך חודשים | כשריאל: "יוזמה נהדרת וערכית של הנוער שלנו. נזכור את אלה ז"ל ואת חבריה, נמשיך לנטוע ולהשריש בנוער שלנו את ערכי אהבת הארץ והאדם"

שירות של ט.ר.ם - קהילה במעלהנט

שירות של ט.ר.ם

שישי בלילה, ילדה מטיילת עם משפחתה ברחובות העיר, נופלת ופותחת את השפה. המשפחה, שומרת שבת, מגיעה לטרם בריצה כשהילדה על הרגליים, אך מאחרת ברבע שעה, נענית בסירוב לקבל טיפול ונשלחת לטרם ברוממה. האמא אילנית מספרת בדמעות על האירוע וטוענת: "אם רק היו מקבלים אותנו, היו חוסכים לנו סבל מיותר וחילול שבת". מטרם נמסר: "הוצע לקיים בדיקה ראשונית, אולם האם סירבה והתעקשה לקבל טיפול מלא מאנשי הצוות שסיימו את עבודתם זמן רב לפני כן"

עומר תטוס לגרמניה היום - קהילה במעלהנט

עומר תטוס לגרמניה היום

לאחר שהושג הסכום הראשוני, תוטס היום עומר, הילי לגרמניה לטיפול המיוחד. ביום שני הקרוב, 17 ביוני, תיערך באולמי "החצר" תפילה המונית והפרשת חלה עם נכדתו של הבבא סאלי לרפואתה של עומר הילי בת ה-23, תושבת העיר, שמתמודדת עם מחלת הסרטן וזקוקה לטיפול רפואי בבית חולים בגרמניה. המשפחה מבקשת: "הרבו בתפילות. אם יש רצון גדול להחלמתה פה למטה, גם השמיים יצטרפו ויתפללו למענה"