יום שישי, 01 ביולי 2022, ב' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 02-5900070

קהילה במעלהנט

קהילה במעלה אדומים והסביבה

טיפולים נפוצים לטיפול במיגרנה - קהילה במעלהנט

טיפולים נפוצים לטיפול במיגרנה

לא פחות משמונים אחוזים מהאוכלוסיה יסבלו מכאב ראש בכל שנה, לפחות פעם אחת, וככל הנראה יותר. מתוך כל כך הרבה אנשים, וכל כך הרבה כאבים, הרי שרק חלק מהם יסבלו מכאב ראש מסוג מיגרנה. המיגרנה היא כאב ראש מסוג ראשוני, כלומר כזה שסיבתו אינה ידועה, וזה מה שהופך אותו לכל כך קשה לטיפול. ברגע שיודעים מה הסיבה לכאב, באופן טבעי יהיה הרבה יותר קל יותר לטפל בו. ובכן, טיפול במיגרנה באמצעות אבחון בגלגל העין עושה בדיוק את העבודה הזו!

הלפיד של הכושר - קהילה במעלהנט

הלפיד של הכושר

מאמן הכושר, לפיד חנוכה, פתח לפני כשנה את הסטודיו המקצועי והמאובזר שלו לאימוני הכושר BE BETTER • בסטודיו החדש הוא מציע ביחד עם שתי מאמנות נוספות, אימוני כוח מקצועיים לצד ליווי תזונתי, מעקב צמוד ושקילות • בין המתאמנים שלו ניתן למצוא נשים, גברים, ילדים, בני נוער ואנשים עם מגבלות רפואיות כאלה ואחרות. "מגיעים אנשים מכל חתכי האוכלוסייה, כאלה שרוצים לרדת או לעלות במשקל, כאלה שמגיעים כדי לשמור על אורח חיים בריא ולחזק את הגוף ואפילו כאלה שמגיעים בשביל הנפש והתחושה הטובה"

קאמבק - קהילה במעלהנט

קאמבק

רון עבדן, תושב העיר, יוצא התכנית The voice, נפצע קשה ואיבד את עינו כשהיה חייל • לאחר שהגיעו גם הקשיים הנפשיים והפוסט טראומה מהפציעה, הוא התנתק מעולם המוזיקה, התרחק מכולם וחווה התפרצויות זעם וחרדות • השבוע, לאחר שמשרד הביטחון הכיר בו רשמית כפוסט טראומתי, הוא מבקש את עזרת התושבים כדי לחזור לבמות שהוא כל כך אוהב

למען חיילי העיר - קהילה במעלהנט

למען חיילי העיר

מעלה אדומים התגייסה למען החיילים המקומיים ביום התרמה מיוחד "השירותרום" בהובלת "האגודה יחד למען החייל" בעיר. 156,666 גויסו ביום השידורים ברדיו אדומדיה 106FM. יפרח: יישר כוח גדול לכל התושבים ובעלי העסקים שפתחו את כיסם, ובעיקר את ליבם למען המטרה החשובה הזו. כשריאל: ההצלחה הגדולה בגיוס התרומות לחיילים מוכיחה שוב עד כמה התושבים בעיר שלנו הם תושבים שאכפת להם, מעורבים ותורמים.

גם ים, גם נוף ובמחיר מצחיק - קהילה במעלהנט

גם ים, גם נוף ובמחיר מצחיק

מחירי הנדל"ן בארץ נוסקים מדי חודש, ובמרחק 45 דקות בלבד, בקפריסין הטורקית, ניתן לרכוש דירות פאר, קרוב לים ועם כל הפינוקים בסכום מגוחך של כ-350 אלף שקלים • יצאנו עם משלחת דרך חברת "אימודאן" לראות ולהתרשם מהדירות ומהאי, שלפי התחזיות הולך להיות הדבר הבא בנדל"ן