יום שישי, 05 ביוני 2020, י"ג סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 02-5900070

קהילה במעלהנט

קהילה במעלה אדומים והסביבה

זוכרים את הנופלים בטקס וירטואלי - קהילה במעלהנט

זוכרים את הנופלים בטקס וירטואלי

בצל מגיפת הקורונה ייערך טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה במרחב הווירטואלי. הטקס הממלכתי העירוני הוקלט מראש ללא קהל, וישודר באדומדיה ובדפי הפייסבוק של העירייה, המתנ"ס והיכל התרבות. כשריאל: "גם בימים אלה בחרנו לחבק את המשפחות השכולות ולכבד את זכרם של בנינו ובנותינו שנפלו. קורא לתושבים לצפות בטקס ולהתייחד עם זכר הנופלים" צילום ארכיון: יוני זילברמן

חוגגים עצמאות במרפסות - קהילה במעלהנט

חוגגים עצמאות במרפסות

אירועי יום העצמאות ה-72 למדינת ישראל יתקיימו, בצל מגפת הקורונה, במסיבת מרפסות חגיגית שתעבור בכל רחבי העיר באמצעות חמש משאיות שעליהן יהיו זמרים שיעשו שמח לתושבים. יפרח: "נגיע לכל שכונות העיר ונעשה לכם שמח. צאו למרפסות ותחגגו איתנו". כשריאל: "אי אפשר לחגוג בחוץ, אז אנחנו מביאים את החגיגה אליכם. אני מזמין אתכם לצאת למרפסת, להניף את דגלי ישראל בגאווה ולחגוג איתנו עצמאות שמח במעלה אדומים"

מאות דוחות למפירי הסגר - קהילה במעלהנט

מאות דוחות למפירי הסגר

שוטרי התחנה, בסיוע לוחמי מג"ב וחיילי צה"ל, אוכפים את הנחיות משרד הבריאות בימי הסגר. רפ"ק ליאור אבודרם, קצין אג"ם בתחנת מעלה אדומים, מספר על מאות הדו"חות שנרשמו למפרי ההוראות, בעיקר כאלה שהתרחקו מעל מאה מטרים מביתם שלא לצורך חיוני. "הפנים שלנו עם האזרחים ולטובת הציבור. יש לנו מטרה ברורה, והיא למנוע את התפשטות הנגיף"

זום הקורונה - קהילה במעלהנט

זום הקורונה

בחול המועד כינס ראש העיר, בני כשריאל, את הנהלת העירייה לישיבת הערכת מצב באמצעות אפליקציית זום. בישיבה ניתן דיווח אודות העשייה והמענים הניתנים לתושבי העיר וכן היערכות לקראת חזרה הדרגתית לשגרה. כשריאל: "עיריית מעלה אדומים נותנת מענה מקיף ומיטבי לתושבי העיר גם בתקופה זו, ואני רוצה להודות ולשבח את עובדי העירייה והמתנדבים על כך שהם מאפשרים לנו לתת את המענים הנדרשים ולשמור על בריאות וחיי התושבים"

צח"י לכולם - קהילה במעלהנט

צח"י לכולם

מבצע "קמחא דפסחא" של עמותת צח"י התקיים השנה ליותר משפחות שנזקקו לסיוע בצל הקורונה. אורן לוי, יו"ר העמותה, מודה לתורמים שאפשרו את קיומו של המבצע הגדול ולבני הנוער והמתנדבים שהתגייסו לסייע. ראש העיר, בני כשריאל: "יישר כוח לכולם. יחד אתכם נוודא שלא תהיה משפחה אחת בעיר שלא תחגוג את ליל הסדר כהלכתו"