יום שישי, 01 ביולי 2022, ב' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 02-5900070

קהילה במעלהנט

קהילה במעלה אדומים והסביבה

200 פליטים מאוקראינה התארחו בעיר - קהילה במעלהנט

200 פליטים מאוקראינה התארחו בעיר

במבצע מיוחד ומרגש הגיעו לעיר 200 פליטים יהודיים מאזורי הלחימה באוקראינה • הפליטים התארחו באולפנת צביה ונהנו מאירוח שכלל: מופעים, פעילויות, טיולים, הרצאות, ארוחות ושלל פינוקים • הרב אסף כהן מ"בית מורשת" מספר על ההתגייסות ושיתוף הפעולה של כל הגורמים העירוניים

קטן עליו - קהילה במעלהנט

קטן עליו

הוא החל את העשור התשיעי לחייו וחגג לפני חודש יום הולדת 80, אך זה לא מונע ממנו לרוץ בכל בוקר, להתאמן בחדר כושר, ללמד הליכה נורדית והתעמלות לגיל השלישי ואפילו להשתתף במרתונים, האחרון שבהם – מרתון ירושלים • ד"ר איגור נרודצקי, תושב העיר למעלה מ-30 שנה, מספר מה הסוד שלו לחיים ארוכים ובריאים ומצהיר: "אני מתכנן להמשיך ולרוץ כל עוד אני יכול"

מה חשוב לדעת על הגשת תביעה לתאונת עבודה? - קהילה במעלהנט

מה חשוב לדעת על הגשת תביעה לתאונת עבודה?

כל עובד שהינו תושב מדינת ישראל מבוטח בביטוח לאומי שמעניק לו, בין השאר, ביטוח במקרה של פגיעות שונות ותאונות בעבודה. זכות זו קיימת ועומדת לכולם, אולם רבים אינם יודעים כיצד לממש אותה. באופן דומה לזכויות אחרות הניתנות מהמוסד לביטוח הלאומי, גם הזכות הזו ניתנת ומתקבלת ע"י הגשת תביעה ובמקרה הזה מדובר בהגשה של תביעת תאונת עבודה. בעל מקרה בו נפגעתם כתוצאה מתאונה במקום העבודה או שאתם סובלים ממחלה או פציעה שקשורה בצורה כלשהי, גם אם באופן עקיף לעבודה שלכם, מומלץ וחשוב לפנות בהקדם לקבלת ייעוץ, ליווי וסיוע משפטי מידי עורך דין תאונות עבודה מנוסה ומומחה.

מה תוכלו למצוא בתחום של היכרויות רומנטיות אונליין? - קהילה במעלהנט

מה תוכלו למצוא בתחום של היכרויות רומנטיות אונליין?

עולם ההיכרויות הרומנטיות הולך ומתפתח בקצב מואץ עם השנים ותוכלו למצוא מגוון אפשרויות של הכרויות לגברים ולנשים, בין השאר, גם באמצעות המדיה האינטרנטית הפופולארית בימינו. הכרויות אונליין מהווה את אחד האפשרויות הבולטות ביותר להיכרויות רומנטיות, על מנת לפתח קשר משמעותי עם פוטנציאל להקמת משפחה. תוכלו למצוא ברשת האינטרנט מגוון אפשרויות להיכרויות מסוגים שונים, למשל באתרים פופולאריים וכן באפליקציות ייחודיות המיועדות לגברים ונשים המחפשים קשר זוגי. בעידן של ימינו זה יכול להיות אתגר לא פשוט למצוא זוגיות מתאימה, אבל זה יכול להיות אפשרי בהחלט.

איך שיפרתי באופן בלתי רגיל את העומס והמתחים והלחצים שבי - קהילה במעלהנט

איך שיפרתי באופן בלתי רגיל את העומס והמתחים והלחצים שבי

סבלתי ממתחים ולחצים רבים ולא מצאתי מה שיעזור לי כל כך. העדר שביעות רצון מתוצאותיהן של תרופות כימיות, חשש מנזקן של תופעות לוואי ורצון, כמו גם עצה טובה של חבר מומחה בתחום צמחי מרפא, הניעו אותי להתנסות בשימוש בהם. התוצאות- מדהימות - היו מעל ומעבר למצופה.

גם החיילים התגייסו - קהילה במעלהנט

גם החיילים התגייסו

500 חבילות מזון שנתרמו על ידי תורם אנונימי, חולקו בשבוע שעבר למשפחות על ידי תלמידי חטיבת הביניים תעופה וחלל בניהולו של בני אדרי, צוות בית הספר ולוחמי מג"ב • מרגלית בר צבי קיבלה את החבילות מהתורם וניהלה את המבצע • סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח, הגיע להודות לתלמידים ולעזור