יום חמישי, 22 באפריל 2021, י' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 02-5900070

עסקים במעלהנט

עסקים

הוצאת רשיון עסק – עד כמה זה באמת מסובך? - עסקים במעלהנט

הוצאת רשיון עסק – עד כמה זה באמת מסובך?

החלום האמתי שלכם מזה שנים היה להקים מסעדה? או אולי לפתוח בית קפה קטן? אתם חולמים איך תוכלו לשמח אנשים ולהגיש להם אוכל נהדר? אם כך, הגיע הזמן שתעשו זאת, כי אם אנחנו חיים רק פעם אחת, מתי עוד נוכל להגשים את החלומות שלנו אם לא עכשיו? אומנם זה נכון שהקמת עסק עצמאי זה לא עניין פשוט, אך מצד שני, אתם יכולים להיות בטוחים שעל ידי השקעה וקצת מזל, צפויה לכם הצלחה. מה שכן, חשוב גם להבין מה אומרים החוקים בנושא הזה במדינה שבה אנחנו חיים, כי הדבר האחרון שתרצו, זה להסתבך לחינם. כחלק מהחוקים ומהתקנות שאתם צריכים לעמוד בהם, עליכם להתמודד עם הוצאה של רישיון עסק, וחשוב להבין: זה לא נתון לשיקולכם. כלומר, על מנת שהעסק שלכם יפעל בצורה חוקית אתם חייבים שיהיה לכם רישיון, ולכן כדאי שתתעמקו בנושא של הוצאת רשיון עסק כבר עכשיו.

בר מים - ישדרג את הבית שלכם - עסקים במעלהנט

בר מים - ישדרג את הבית שלכם

בעזרת בר מים תוכלו להפוך את הבית שלכם למקום הרבה יותר נעים וכזה שתוכלו ליהנות בו ממים נקיים ואיכותיים בכל זמן שרק תרצו וללא צורך לסחוב בקבוקים. לפיכך יהיה כדאי לכם לוודא כי אתם בוחרים לרכוש בר אשר יהיה איכותי וכזה אשר מיוצר על ידי מותג מוכר וכזה שיודע לייצר ברים בצורה הטובה ביותר שניתן להעלות על הדעת.

יצא צדיק עוד לפני שהתחיל - עסקים במעלהנט

יצא צדיק עוד לפני שהתחיל

אילנית ואיתן כהן, תושבי העיר, צפו בתכנית 'יצאת צדיק', ראו אינטסלטור שמבקש סכום עתק על תקלה פשוטה – והזדעזעו. זה מה שהביא אותם לפתוח את חברת התיקונים HOUSE FIX – ובה: המחיר ידוע מראש וללא הפתעות. "המוטו שלנו זה 'החומרים עלינו, העבודה עליכם'. מספיק להיות פראיירים ולשלם מחירים מופקעים לבעלי מקצוע"

איך בוחרים חברת סליקה? - עסקים במעלהנט

איך בוחרים חברת סליקה?

מחפשים לעבוד עם חברת סליקה לאורך שנים רבות? רוצים את חברת הסליקה שתיתן לכם את המסלול והעמלות המשתלמות ביותר? רגע לפני שאתם מתחילים להשוואות בין חברות הסליקה השונות כדאי לשים לב לכמה דברים חשובים שיעזרו לכם לקבל את ההחלה הנכונה, אם איזה חברת סליקה לעבוד. אז  מה חשוב שתשימו לב לפני שאתם סוגרים עם חברת האשראי? התשובה בהמשך המאמר צילום: depositphotos

ככה זה כשיש שניים - עסקים במעלהנט

ככה זה כשיש שניים

ניר אבלס ואור חזן גדלו ביחד במעלה אדומים, הם חברי ילדות שגרו בשכנות, למדו יחד, יצאו ביחד לטיול הגדול שאחרי הצבא, והיום – הם מנהלים יחד את חברת הנדל"ן מרכז הנכסים ואת חברת קידומדיה לקידום ובניית אתרים. בריאיון משותף הם מספרים על הקשר החזק ביניהם, על משרד התיווך שלהם, שהוא הגדול ביותר בעיר לדבריהם, על "קידומדיה", החברה החדשה שהקימו ושנותנת שירות לעסקים רבים בעיר ומחוצה לה, וגם, על בשורת הייטק שהם עומדים להכניס למעלה אדומים צילום יח"צ