יום שני, 01 במרץ 2021, י"ז אדר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 02-5900070

עסקים במעלהנט

עסקים

בר מים - ישדרג את הבית שלכם - עסקים במעלהנט

בר מים - ישדרג את הבית שלכם

בעזרת בר מים תוכלו להפוך את הבית שלכם למקום הרבה יותר נעים וכזה שתוכלו ליהנות בו ממים נקיים ואיכותיים בכל זמן שרק תרצו וללא צורך לסחוב בקבוקים. לפיכך יהיה כדאי לכם לוודא כי אתם בוחרים לרכוש בר אשר יהיה איכותי וכזה אשר מיוצר על ידי מותג מוכר וכזה שיודע לייצר ברים בצורה הטובה ביותר שניתן להעלות על הדעת.

יצא צדיק עוד לפני שהתחיל - עסקים במעלהנט

יצא צדיק עוד לפני שהתחיל

אילנית ואיתן כהן, תושבי העיר, צפו בתכנית 'יצאת צדיק', ראו אינטסלטור שמבקש סכום עתק על תקלה פשוטה – והזדעזעו. זה מה שהביא אותם לפתוח את חברת התיקונים HOUSE FIX – ובה: המחיר ידוע מראש וללא הפתעות. "המוטו שלנו זה 'החומרים עלינו, העבודה עליכם'. מספיק להיות פראיירים ולשלם מחירים מופקעים לבעלי מקצוע"

איך בוחרים חברת סליקה? - עסקים במעלהנט

איך בוחרים חברת סליקה?

מחפשים לעבוד עם חברת סליקה לאורך שנים רבות? רוצים את חברת הסליקה שתיתן לכם את המסלול והעמלות המשתלמות ביותר? רגע לפני שאתם מתחילים להשוואות בין חברות הסליקה השונות כדאי לשים לב לכמה דברים חשובים שיעזרו לכם לקבל את ההחלה הנכונה, אם איזה חברת סליקה לעבוד. אז  מה חשוב שתשימו לב לפני שאתם סוגרים עם חברת האשראי? התשובה בהמשך המאמר צילום: depositphotos

ככה זה כשיש שניים - עסקים במעלהנט

ככה זה כשיש שניים

ניר אבלס ואור חזן גדלו ביחד במעלה אדומים, הם חברי ילדות שגרו בשכנות, למדו יחד, יצאו ביחד לטיול הגדול שאחרי הצבא, והיום – הם מנהלים יחד את חברת הנדל"ן מרכז הנכסים ואת חברת קידומדיה לקידום ובניית אתרים. בריאיון משותף הם מספרים על הקשר החזק ביניהם, על משרד התיווך שלהם, שהוא הגדול ביותר בעיר לדבריהם, על "קידומדיה", החברה החדשה שהקימו ושנותנת שירות לעסקים רבים בעיר ומחוצה לה, וגם, על בשורת הייטק שהם עומדים להכניס למעלה אדומים צילום יח"צ

חוגגת עשור - עסקים במעלהנט

חוגגת עשור

חנות הסלולאר והאביזרים "טל-פון" חוגגת עשור לפעילותה. לרגל החגיגות, דקל ויוליה דאלד, הבעלים, מספרים על מגוון השירותים הענק שהם מציעים ללקוחותיהם, על הלקוחות שחוזרים ושכבר מזמן הפכו למשפחה ועל השירות האישי, עד הבית. "אנחנו לא שגרתיים מבחינת השירות, אנחנו עושים הרבה מאוד דברים שלא ניתן למצוא במקומות אחרים"