יום שישי, 01 ביולי 2022, ב' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 02-5900070

עסקים במעלהנט

עסקים

חתונה של קלאודיה ואנדראה בבית הכנסת האיטלקי בירושלים - עסקים במעלהנט

חתונה של קלאודיה ואנדראה בבית הכנסת האיטלקי בירושלים

כשקלאודיה ואנדראה החליטו להתחתן בבית הכנסת האיטלקי בירושלים היה ניתן להבחין בשמחה על פניהם של משפחתו של אנדראה מאחר שבית הכנסת ברובו הועבר מהעיירה קונליאנו ונטו שמצפון לוונציה לאחר שהיהודים עזבו את המקום במאה ה- 19 ועברו לערים גדולות יותר ובתי הכנסת התרוקנו ממתפללים

בניית אתרים לעסקים קטנים - עסקים במעלהנט

בניית אתרים לעסקים קטנים

עסקים קטנים מתמודדים עם אתגרים גדולים. במקרים רבים הם נדרשים לחשוב טוב טוב על כל שקל שהם מוציאים - אבל גם במציאות כזו, בניית אתר היא השקעה משתלמת במיוחד. בפרט מהווה אתר של עסק קטן קרש קפיצה להצלחה ואפילו לצמיחה אם הוא בנוי נכון, על בסיס אפיון מדויק של הצרכים וע"י אנשי מקצוע מיומנים. צילום:PEXELS

הפעלות ייחודיות ליום הולדת מגניבה במיוחד - עסקים במעלהנט

הפעלות ייחודיות ליום הולדת מגניבה במיוחד

הפקת יום הולדת לילדים היא לא תמיד פשוטה להורים במיוחד שימי ההולדת הפכו להפקה של ממש. אז איך תצלחו את הפקת יום ההולדת הפרטית עבור הילד שלכם? הלכנו לבדוק עם פורטל קרמל אילו הפעלות מיוחדות יש כיום עבור ימי הולדת ויצאנו עם מגוון רעיונות מושלמים.

הוצאת רשיון עסק – עד כמה זה באמת מסובך? - עסקים במעלהנט

הוצאת רשיון עסק – עד כמה זה באמת מסובך?

החלום האמתי שלכם מזה שנים היה להקים מסעדה? או אולי לפתוח בית קפה קטן? אתם חולמים איך תוכלו לשמח אנשים ולהגיש להם אוכל נהדר? אם כך, הגיע הזמן שתעשו זאת, כי אם אנחנו חיים רק פעם אחת, מתי עוד נוכל להגשים את החלומות שלנו אם לא עכשיו? אומנם זה נכון שהקמת עסק עצמאי זה לא עניין פשוט, אך מצד שני, אתם יכולים להיות בטוחים שעל ידי השקעה וקצת מזל, צפויה לכם הצלחה. מה שכן, חשוב גם להבין מה אומרים החוקים בנושא הזה במדינה שבה אנחנו חיים, כי הדבר האחרון שתרצו, זה להסתבך לחינם. כחלק מהחוקים ומהתקנות שאתם צריכים לעמוד בהם, עליכם להתמודד עם הוצאה של רישיון עסק, וחשוב להבין: זה לא נתון לשיקולכם. כלומר, על מנת שהעסק שלכם יפעל בצורה חוקית אתם חייבים שיהיה לכם רישיון, ולכן כדאי שתתעמקו בנושא של הוצאת רשיון עסק כבר עכשיו.

בר מים - ישדרג את הבית שלכם - עסקים במעלהנט

בר מים - ישדרג את הבית שלכם

בעזרת בר מים תוכלו להפוך את הבית שלכם למקום הרבה יותר נעים וכזה שתוכלו ליהנות בו ממים נקיים ואיכותיים בכל זמן שרק תרצו וללא צורך לסחוב בקבוקים. לפיכך יהיה כדאי לכם לוודא כי אתם בוחרים לרכוש בר אשר יהיה איכותי וכזה אשר מיוצר על ידי מותג מוכר וכזה שיודע לייצר ברים בצורה הטובה ביותר שניתן להעלות על הדעת.