יום חמישי, 22 באפריל 2021, י' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 02-5900070

עסקים במעלהנט

עסקים

חדש בקניון:  דוכן סלולר ומעבדת תיקונים  ITOUCH - עסקים במעלהנט

חדש בקניון: דוכן סלולר ומעבדת תיקונים ITOUCH

דוכן חדש לסלולר ומעבדת תיקונים נפתח בקניון אדומים בסיוע שירותי מחלקת המימון של מט"י ירושלים • דביר, אחד היזמים: "במעלה אדומים אין נקודות שירות כלל, ולכן החלטנו להציע שירות בנושא. לפני שפתחנו את הדוכן, תושב מעלה אדומים שרצה להגיע לנקודת שירות של חברת סלולר צריך היה לנסוע לירושלים"

מרמות למעלה אדומים - עסקים במעלהנט

מרמות למעלה אדומים

במשך 17 שנים ניהלה סוזי בן שמול מכון קוסמטיקה בשכונת רמות בירושלים, ואז עברה למעלה אדומים ופתחה מכון מרשים, מעוצב ומצויד במיטב המכשירים והתכשירים. הלקוחות מירושלים ממשיכים להגיע, ולצדם לקוחות חדשים שנהנים מטיפולי קוסמטיקה מגוונים, כמו: טיפולי פנים, הורדת שיער, פדיקות פרא-רפואי ועוד. סוזי: "אני מקבלת הרבה פידבקים חיוביים מהלקוחות, שסומכים עליי ורואים תוצאות"

תכשיטי הזהב לאישה ה-מתנה המושלמת - עסקים במעלהנט

תכשיטי הזהב לאישה ה-מתנה המושלמת

חגים ויום האהבה מגיעים באופן טבעי יחד עם הענקת מתנה: זר ורדים אדומות, תכשיט מיוחד, שוקולדים, כרטיס ברכה מושלם או ארוחת ערב אינטימית, הן חלק מהמתנות שיתקבלו תמיד בשמחה. אבל בעוד שכולנו אוהבים את ההזדמנות לחגוג, לפעמים מציאת המתנה המושלמת היא לא כל כך פשוטה.

הכי חם בעיר - עסקים במעלהנט

הכי חם בעיר

מאפיית "ברכת השבת" ב-03 הפכה בתקופה קצרה למוקד עלייה לרגל של תושבי העיר והסביבה 2 את ריחות האפייה ניתן להריח עוד מרחוק, ובכל יום המקום הומה לקוחות שנהנים מחלות חמות, לחמים, עוגות, פיצות, לחמניות ואפילו מאפים של העדה התימנית | אליה ומיכאל מספרים על סודות ההצלחה, האהבה לאפייה והקשר המיוחד עם הלקוחות