יום שני, 24 בפברואר 2020, כ"ט שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 02-5900070

עסקים במעלהנט

עסקים

לה טורטה - עסקים במעלהנט

לה טורטה

אחרי "ממתקי השלושה" ו"הפי טיימס" פתחה משפחת מתתיהו את החנות "לה טורטה", ובה כל מה שצריך לאפייה ועיצוב עוגות. השבוע נערכה חנוכת החנות, שנמצאת במישור אדומים, סמוך ל"הפי טיימס". אלירן מתתיהו: "הרעיון הגיע מהשטח ומהלקוחות, וכעת אנו מציעים את כל מה שצריך לתחום האפייה באופן מקצועי ומגוון"

מאיה ללא הפסקה - עסקים במעלהנט

מאיה ללא הפסקה

מאיה ארואסטי – בעלת "מאיה קוסמטיקס", עוסקת בעולם הקוסמטיקה כבר 28 שנים. היא מאפרת, מסרקת, פדיקוריסטית רפואית, מורחת לק ג'ל ועוד. היא לא מוותרת על אף קורס והשתלמות, ובמהלך השנים הייתה חלק מהפקות אופנה גדולות ונחשבות. למרות הכל, היא גם מוצאת את הזמן להתנדב ולתרום בבית החולים "עמל" ובעמותת "זיכרון מנחם"

"נקים מטה מאבק משותף" - עסקים במעלהנט

"נקים מטה מאבק משותף"

ראשי הרשויות המקומיות והתאחדות התעשיינים ערכו כנס חירום בשל הפגיעה הקשה הצפויה בתעשיות הביטחוניות ברחבי הארץ והודיעו: במידה ולא יימצא פתרון, ייסגרו 130 מפעלים ביטחוניים. 40% ממפעלים אלו פועלים בפריפריה ומעסיקים אלפי עובדים, שיפלטו עם סגירתם היישר למעגלי האבטלה והעוני

הפי טיימס - עסקים במעלהנט

הפי טיימס

המחסן הלוגיסטי העצום של "הפי טיימס", שמהווה לונה פארק עבור עורכי אירועים, נפתח במישור אדומים עם מעל 5,000 פריטים שונים מתחום האירועים והמסיבות. בין היתר: ימי הולדת ממותגים, מוצרים לחתונות, חינות, בריתות ובר מצוות, מוצרים למסיבות רווקות ומסיבות בריכה ואפילו אביזרים לבר מתוקים. אלירן מתתיהו: "אנו מציעים ללקוחות גם מגוון עצום וגם מחירים זולים"