יום שבת, 25 בינואר 2020, כ"ח טבת ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 02-5900070

עסקים במעלהנט

עסקים

"מעדיף שהסוחרים באזור יתפרנסו מאיתנו" - עסקים במעלהנט

"מעדיף שהסוחרים באזור יתפרנסו מאיתנו"

אזורי תעשייה הסמוכים לערים הגדולות הפכו בשנים האחרונות למרכזים שוקקי חיים עם קניונים, מתחמי קניות, אפשרויות בילוי ושירותים רבים שמיועדים לכלל הלקוחות ולא רק למוסדיים. פארק אדומים שציין לאחרונה 40 שנה מאז שהוקם הוא דוגמה לכך. הכירו את העסקים הקטנים בפארק | באדיבות ynet

המדריך לקנייה חכמה של מטען נייד - עסקים במעלהנט

המדריך לקנייה חכמה של מטען נייד

אחת הבעיות העיקריות בטלפונים ניידים כיום היא הסוללה הנגמרת. אנחנו משתמשים בסמארטפונים שלנו במשך כל היום, מה שגורם לסוללה להתרוקן מאוד מהר. מי שלא יודע, כשהאחוזים צונחים – גם הלב צונח, ואנחנו במהרה רצים לחפש כל שקע פנוי שיש בסביבה כדי להטעין את הסמארטפון שלנו. אבל מה קורה כאשר אנחנו נמצאים בחוץ או ללא שקע זמין?

איך הופכים חתונה קטנה לחתונה מיוחדת? - עסקים במעלהנט

איך הופכים חתונה קטנה לחתונה מיוחדת?

יותר ויותר זוגות הולכים על הטרנד המיוחד בעולם החתונות – חתונה קטנה. חתונה קטנה נחשבת לכזו כאשר מספר המוזמנים הוא קטן, וכולל בדרך כלל משפחה קרובה וחברים בלבד, כך שהזוג מכיר את כל האורחים שמגיעים לחתונה. מכיוון שהחתונה היא חתונה קטנה, קל יותר להפוך אותה לחתונה מיוחדת שתיצור זיכרון מיוחד ומתוק אצל כל המוזמנים, ובעיקר אצל החתן והכלה. השאלה המתבקשת היא – איך הופכים חתונה קטנה לחתונה מיוחדת, כזו שאף אחד לא ישכח?

השתלות שיניים - בעד או נגד - עסקים במעלהנט

השתלות שיניים - בעד או נגד

השנים האחרונות השתפר לאין שיעור התחום של רפואת השיניים ובזכות שינויים אלה ניתן כיום להתגבר כמעט על כל אתגר או מכשול העומדים בפניהם של אלה שמשוועים להשיג מראה מושלם של הפה והפנים. אנשים שמסיבות שונות נפגע המראה של השיניים או חלל הפה שלהם יכולים לקבל ייעוץ מקצועי ממומחים בתחום וכך להשיב לעצמם את המראה המושלם והיפה.