יום שלישי, 05 ביולי 2022, ו' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 02-5900070

עסקים במעלהנט

עסקים

מתחם המשרדים הראשון במעלה אדומים - עסקים במעלהנט

מתחם המשרדים הראשון במעלה אדומים

בשבוע שעבר נחנך בניין המשרדים הראשון בעיר. המתחם, בבעלות משפחת שרלין, נמצא בשכונת 07, ליד מתחם תחנת הדלק "דור אלון". רב העיר, הרב מרדכי נגארי, קבע את המזוזה ובירך את העסק להצלחה. רז שרלין: "אנחנו עומדים על 70 אחוז תפוסה, המקום משדר מכובדות ועם חברת ניהול שדואגת לכל פרט"

חם, גם בחמישי בלילה - עסקים במעלהנט

חם, גם בחמישי בלילה

חדש במאפיית "ברכת השבת": בית המאפה פתוח מיום חמישי בבוקר ועד שישי בצהריים ברציפות, גם לאורך הלילה. מעתה ניתן להגיע למאפייה בשעות הנוחות לכם, וליהנות ממגוון עשיר של מאפים, לחמים, חלות, עוגות ועוגיות, פיצות, מאפים תימניים ובקרוב גם סופגניות במחירים מיוחדים למוסדות חינוך 

מעצמה גרעינית - עסקים במעלהנט

מעצמה גרעינית

אלי מזרחי, הבעלים של "פינאטס וגרעיני הבית" במישור אדומים, התחיל לפני 24 שנים בחנות קטנה בשכונת הבוכרים, והיום הוא כבר אימפריה של רשת ארצית עם 12 חנויות ברחבי הארץ. המפעל המרשים נמצא במישור אדומים, ובו חנות מפעל מודרנית ומעוצבת שבה ניתן לרכוש את מיטב התבלינים, הפיצוחים, יינות משובחים, ממרחים ועוד שלל מוצרים איכותיים וייחודיים

חדש בקניון:  דוכן סלולר ומעבדת תיקונים  ITOUCH - עסקים במעלהנט

חדש בקניון: דוכן סלולר ומעבדת תיקונים ITOUCH

דוכן חדש לסלולר ומעבדת תיקונים נפתח בקניון אדומים בסיוע שירותי מחלקת המימון של מט"י ירושלים • דביר, אחד היזמים: "במעלה אדומים אין נקודות שירות כלל, ולכן החלטנו להציע שירות בנושא. לפני שפתחנו את הדוכן, תושב מעלה אדומים שרצה להגיע לנקודת שירות של חברת סלולר צריך היה לנסוע לירושלים"

מרמות למעלה אדומים - עסקים במעלהנט

מרמות למעלה אדומים

במשך 17 שנים ניהלה סוזי בן שמול מכון קוסמטיקה בשכונת רמות בירושלים, ואז עברה למעלה אדומים ופתחה מכון מרשים, מעוצב ומצויד במיטב המכשירים והתכשירים. הלקוחות מירושלים ממשיכים להגיע, ולצדם לקוחות חדשים שנהנים מטיפולי קוסמטיקה מגוונים, כמו: טיפולי פנים, הורדת שיער, פדיקות פרא-רפואי ועוד. סוזי: "אני מקבלת הרבה פידבקים חיוביים מהלקוחות, שסומכים עליי ורואים תוצאות"

תכשיטי הזהב לאישה ה-מתנה המושלמת - עסקים במעלהנט

תכשיטי הזהב לאישה ה-מתנה המושלמת

חגים ויום האהבה מגיעים באופן טבעי יחד עם הענקת מתנה: זר ורדים אדומות, תכשיט מיוחד, שוקולדים, כרטיס ברכה מושלם או ארוחת ערב אינטימית, הן חלק מהמתנות שיתקבלו תמיד בשמחה. אבל בעוד שכולנו אוהבים את ההזדמנות לחגוג, לפעמים מציאת המתנה המושלמת היא לא כל כך פשוטה.