יום שני, 28 בספטמבר 2020, י' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 02-5900070

ספורט במעלהנט

ספורט

בחר להיות ירוק - ספורט במעלהנט

בחר להיות ירוק

תזכרו את השם זיו בן שימול, תוצרת מחלקת הנוער של בית"ר מעלה אדומים, שחתם לפני שבועיים לתקופה של שלוש שנים במכבי חיפה הירוקה. הוא גם בפנימייה של מכבי חיפה, וכבר במשחק הראשון הבקיע שער במדים הירוקים. האב דורון: "הוא הולך להפתיע בחיפה". אבישי זיגדון, מנכ"ל המועדון: "מדובר בכישרון גדול, ואני שמח שהוא בחר במכבי חיפה. זו תעודת כבוד למועדון שלנו"

שליחנו בקפריסין - ספורט במעלהנט

שליחנו בקפריסין

עדי קוסטנטינוס, המכונה "קוסטה", נולד וגדל במעלה אדומים. הוא דרכו בכדורגל החל בבית"ר מעלה אדומים, והיום הוא משחק ב"אולמפיאקוס ניקוסיה", קבוצת ליגת העל בקפריסין. בריאיון מעבר לים הוא מספר על האהבה לכדורגל, חברי הילדות ממעלה אדומים והאירוסין עם שחר, אוהדת הקבוצה בה שיחק בחיפה

מפעל חיים - ספורט במעלהנט

מפעל חיים

חיים לוי, מנהל אגף הספורט העירוני ב-30 השנים האחרונות, יסיים בימים הקרובים את תפקידו ויפרוש לגמלאות. גיא יפרח, סגן ומ"מ ראש העיר, דודו מתתיהו, מחזיק תיק הספורט, ואורי מסיל, מנכ"ל המתנ"ס, בירכו את לוי באירוע הפרידה והודו לו על פועלו רב השנים. ראש העיר, בני כשריאל: "חיים לוי עמד בראש מערך שהפך לשם דבר ברמה הארצית. שמה של העיר שלנו הולך לפניה בתחום הספורט, הרבה בזכות ההובלה שלו"

ואז הגיעה הקורונה... - ספורט במעלהנט

ואז הגיעה הקורונה...

ציון זקן, מאמן בית"ר מעלה אדומים, סוגר עונה מוצלחת עם הפסד בודד מתוך עשרה משחקים, שנעצרה בגלל הקורונה. בריאיון מיוחד לקראת סיום העונה הוא מספר על אהבתו לכדורגל ולשחקנים, על החיבור למעלה אדומים ועל סוד ההצלחה שלו. "מעלה אדומים יכולה להיות בצמרת, אבל הכל תלוי בכסף. יש פה פוטנציאל אדיר כדי להצליח, יש כאן תנאים מעולים ומתקן טוב"

אפיק ניסים הגיע לעיר - ספורט במעלהנט

אפיק ניסים הגיע לעיר

אפיק ניסים הגיע לע מאמני מכבי מעלה אדומים בכדורסל ושחקני קבוצת ילדים ב' אירחו את אפיק ניסים, שחקן נבחרת ישראל לשעבר, שנתן להם הרצאה מעוררת השראה • אפיק שוחח עם השחקנים על מהי הצלחה, מדוע חשוב להתמקד, כיצד לנהל את הזמן ולמה חשוב לשמור על אורח חיים בריא ותזונה נכונה • המנהל המקצועי, ארנון זיו: "המפגש הוא הזדמנות מצוינת ליניקה של ערכים ומוטיבציה"