יום שלישי, 02 במרץ 2021, י"ח אדר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 02-5900070

ספורט במעלהנט

ספורט

חוזרים לשחק כדורגל - ספורט במעלהנט

חוזרים לשחק כדורגל

קבוצות הילדים והנוער התחרותיות חזרו להתאמן ולשחק תחת מגבלות התו הסגול ולאחר שכל מאמני המועדון נבדקו ונמצאו שליליים לקורונה • מנכ"ל המועדון, אבישי זיגדון: "שמח שהילדים חוזרים למגרש, הם זקוקים לזה בתקופה הזו ואנו עושים הכל כדי לשמור על בריאותם" • מחזיק תיק הספורט, דודו מתתיהו: "השגרה של הילדים במסגרת ספורטיבית חשובה ונחוצה בימים אלו"

הרצאות ומילגות לספורטאים - ספורט במעלהנט

הרצאות ומילגות לספורטאים

אגף הספורט במתנ"ס מוביל פרויקט שנותן מעטפת מיוחדת לספורטאים 2 בין היתר: מלגות הצטיינות, הרצאות של ירדן ג'רבי ועידו קיזקרו, אימוני עמיתים ושימוש באמצעים טכנולוגיים 2 רשויות אחרות כבר פנו כדי ללמוד מההצלחה. דודו מתתיהו, מחזיק תיק הספורט: "אנו על מפת הספורט התחרותי ומהווים מודל לרשויות אחרות בכל הארץ". גיא יפרח, סגן ומ"מ ראש העיר: "נמשיך להשקיע בספורטאים ובפעילויות הבלתי פורמאליות בעיר, בהן רוכשים בני הנוער שלנו ערכים של התמדה, השקעה, דבקות במטרה ומצוינות" צילומים באדיבות: goldteam

בחר להיות ירוק - ספורט במעלהנט

בחר להיות ירוק

תזכרו את השם זיו בן שימול, תוצרת מחלקת הנוער של בית"ר מעלה אדומים, שחתם לפני שבועיים לתקופה של שלוש שנים במכבי חיפה הירוקה. הוא גם בפנימייה של מכבי חיפה, וכבר במשחק הראשון הבקיע שער במדים הירוקים. האב דורון: "הוא הולך להפתיע בחיפה". אבישי זיגדון, מנכ"ל המועדון: "מדובר בכישרון גדול, ואני שמח שהוא בחר במכבי חיפה. זו תעודת כבוד למועדון שלנו"

שליחנו בקפריסין - ספורט במעלהנט

שליחנו בקפריסין

עדי קוסטנטינוס, המכונה "קוסטה", נולד וגדל במעלה אדומים. הוא דרכו בכדורגל החל בבית"ר מעלה אדומים, והיום הוא משחק ב"אולמפיאקוס ניקוסיה", קבוצת ליגת העל בקפריסין. בריאיון מעבר לים הוא מספר על האהבה לכדורגל, חברי הילדות ממעלה אדומים והאירוסין עם שחר, אוהדת הקבוצה בה שיחק בחיפה

מפעל חיים - ספורט במעלהנט

מפעל חיים

חיים לוי, מנהל אגף הספורט העירוני ב-30 השנים האחרונות, יסיים בימים הקרובים את תפקידו ויפרוש לגמלאות. גיא יפרח, סגן ומ"מ ראש העיר, דודו מתתיהו, מחזיק תיק הספורט, ואורי מסיל, מנכ"ל המתנ"ס, בירכו את לוי באירוע הפרידה והודו לו על פועלו רב השנים. ראש העיר, בני כשריאל: "חיים לוי עמד בראש מערך שהפך לשם דבר ברמה הארצית. שמה של העיר שלנו הולך לפניה בתחום הספורט, הרבה בזכות ההובלה שלו"