יום שני, 04 ביולי 2022, ה' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 02-5900070

ספורט במעלהנט

ספורט

אפילו מטאטא יורה - ספורט במעלהנט

אפילו מטאטא יורה

העולה החדשה ממעלה אדומים השיגה לראשונה העונה ניצחון שני ברצף, ועשתה זאת בצורה מרשימה מאד על חשבון קבוצת הצמרת מרמת השרון, לה זה הפסד שלישי רצוף. שחקניו של יאיר גבירץ קלעו 12/15 מהשלוש בחצי הראשון, ניצחו 10-32 את הרבע השני, והשיגו ניצחון ביתי ראשון העונה. בסיום: מכבי D-City מעלה אדומים - א.ס רמת השרון שיין נדל"ן 72:104

ריצה של אלופים - ספורט במעלהנט

ריצה של אלופים

למרות התחזיות שצפו מזג האוויר סוער, ריצת השטח הקשה והמאתגרת בישראל התקיימה ביום שישי האחרון. ערן שטרן קטוע היד סיים במקום השני. בנשים: חן קרול סיימה את מקצה ה-75 ק"מ בתוצאה 11 שעות וחצי. הרצים נהנו מאתרים היסטוריים ונופים עוצרי נשימה. השנה לראשונה השתתפו רצים במקצים עממיים, מרביתם תושבי העיר. "זמן מעלה" עם כל הקולות והסיפורים מהמרוץ הקשה בישראל ועם ריאיון ראשון של גדי שרבף, הזוכה הגדול במקצה המטורף של 103 ק"מ: "המרוץ היה קשוח, הטיפוס היה אכזרי."

יועז הנדל עם יור מרכז הרצל אורי זכי ומנכל המרכז עודד פויר - ספורט במעלהנט

יועז הנדל עם יור מרכז הרצל אורי זכי ומנכל המרכז עודד פויר

מכבי DCITY מעלה אדומים הגיעה במוצ״ש להיכל הקריה באשדוד לאחר שמונה הפסדים רצופים, וניצחה 83-69 • משחק טוב לשחקני הרכש שהגיעו השבוע, אלכס לדר ויונתן רבינוביץ׳ • אמש, לאחר סגירת הגיליון, אירחה מעלה אדומים את רמת השרון החזקה (סיקור המשחק באפליקציית "מעלה נט")