יום שלישי, 28 במאי 2024, כ' אייר ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 02-5900070

חדשות במעלה נט

החדשות המקומיות

זווית אישית | עו"ד רפאל בן חור ||אסור לעצום עיניים

מדינת ישראל העניקה תעודות זיהוי למאות אלפי ערבים המתגוררים בסובב ירושלים, בשכונות שכף רגל יהודית לא העזה לדרוך בהן שנים; בעת האחרונה אנו עדים להתגברות מעשי טרור המתבצעים על ידי ערבים בעלי תעודת זיהוי כחולה; אין לכולנו ספק כי נאמנותם היא לאסלאם ולא לישראל; אסור לעצום עיניים, עלינו לצמצם למינימום את מתן תעודות הזיהוי, ולבטל מעמד של תושב ישראל וירושלים לכל תושבי השכונות סובב ירושלים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רפי בן חור

אנו אחרי ההתקפה הגדולה של איראן נגד ישראל. צה"ל ומערכות חיל האוויר, בהנחיית ממשלת ישראל, הדפו באומץ רב ובמקצועיות את הקמים להשמידנו מסיבה אחת ויחידה - כי אנו מדינה יהודית. אין לנו גבול משותף עם איראן, אין לנו כל מחלוקת טריטוריאלית איתה,

המניע היחיד הוא שנאתם ורצונם לחסל כל גורם אשר אינו מאמין באמונתם.

מטוסי חיל האוויר של ארצות הברית, בריטניה וצרפת נחלצו לעזרתנו, וזו באמת עזרה חשובה. אני מתחבט בשאלה עד כמה עזרתם באה לשרת את האינטרסים שלנו או את האינטרסים הלאומיים שלהם, זאת בשל המצוקה בה הם שרויים במאבקם השקט נגד הקיצוניות האיסלמית ערבית במדינותיהם.

ארצות הברית ומדינות אירופה פתחו שעריהם לפליטים מוסלמיים ממדינות ערביות, גרמניה קלטה מיליוני סורים אשר ברחו מאימת אסד, וכך גם בריטניה ושבדיה. מדינות אירופה, ברוב תמימותם, עשו הכול על מנת לממש את הגישה הליברלית אותה אימצו לאחר מלחמת העולם השנייה. בליבם שכנה האמונה כי פליטים אלה ייטמעו בקרב החברה המקומית, תוך נאמנות מוחלטת והכרת הטוב למדינה המאמצת. ארצות הברית מתמודדת עם בעיה זו, אשר הביאה מסיבות אלקטורליות לשנות מדיניותם ולהיכנע ללחץ ערביי אמריקה. במדינת מישיגן יש את אחד הריכוזים הגדולים בארה״ב של ערבים מוסלמים. סביבת העיר דטרויט היא מוקד הפעילות הפוליטית הערבית באמריקה. ציירת הקונגרס הראשונה, ממוצא פלסטיני, באה מאזור דטרויט. הציירת, רשידה טלייב, שקרובי משפחתה מתגוררים בגדה המערבית, מובילה את הלחץ הפוליטי נגד הנשיא, תוך ייצוג עמדות אשר באות להטיב עם מתנגדי ישראל. באמצע כיכר הטיים ההומה התקיימה תפילה מוסלמית של אלפי מאמינים.

השבוע ראיתי בטלוויזיה את אחד המנהיגים הערבים מאזור מישיגן בהפגנה רבת משתתפים. הקורא ייחד עם הקהל למוות לישראל וכן מוות לאמריקה. הם לא נטמעו בחברה כמו כל מהגר אחר, הם שונים כי הם מודרכים על ידי המנהיגות הדתית האיסלמית.

60 תלמידי בית ספר למשפטים באוניברסיטת ברקלי בקליפורניה הוזמנו לארוחה בביתו של הדיקן היהודי, פרופ' ארווין צ'מרינסקי. במהלך הארוחה חטפה סטודנטית פלסטינית עטורה בכאפיה ערבית את המיקרופון, ניסתה עם עוד שלוש חברות להשתלט על המסיבה, תוך השמצת ישראל המבצעת, לדבריה, ג'נוסייד בעזה. הפרופסור ביקש ממנה לעזוב את ביתו,

אך היא סירבה והתלוננה כי אשת הדיקן גררה אותה בידה, פגעה בה פיזית ופגעה בחופש הביטוי שלה. עד כמה זה ציני לראות ערבים אשר ברחו ממדינות טוטליטריות מנצלים לרעה את הדמוקרטיה האמריקאית על מנת לקדם את האג'נדה הפוליטית שלהם.

באירופה המצב קשה שבעתיים ברוב מדינות אירופה, העשור האחרון עמד בסימן הפחד מהאסלאם. טרוריסטים מוסלמים פוצצו רכבות, אוטובוסים ורכבות תחתית והרגו מאות אירופים חפים מפשע שהתרגלו לחשוב על היבשת כמי שהשאירה את האלימות מאחוריה.

עשרות מוסלמים נעצרו בחשד שתכננו לפוצץ מטוסים, בסיסים צבאיים או מבני ציבור, במטרה להרוג כמה שיותר בני אדם. העובדה שמדובר בטרור מבית היא שטלטלה יותר מכל את תושבי היבשת, גרמניה, בריטניה וצרפת, כולם אחוזי בהלה מהתופעה. הטלטול הזה הוא שגרם למדינות אירופה להשיל בזו אחר זו את הליברליות והסובלנות שבהן התגאו כל כך אחרי מלחמת העולם השנייה. שבדיה, שהייתה תמיד מדינה מאוד ליברלית, חשופה גם כן לאותו איום בעיר מאלמו עומד להתקיים האירוויזיון, הישראלים הבודדים אשר חיים באזור מזהירים מאנטישמיות הקשה והמסוכנת של ערביי העיר.

כ־300 אלף תושבים חיים בעיר השוודית מאלמו. כ־50 אלף מהתושבים הם מוסלמים. השבדים רואים בצער רב את התופעה כפצצה מתקתקת. כאמור, נראה לי כי "הקרבה הפתאומית" לישראל באה לא רק על מנת לסייע לה, אלה באה למנוע התעצמות הקיצוניות האיסלמית האיראנית, והשפעתה הישירה והשלילית על ערבים המתגוררים במדינותיהם ואשר אינם חיים על מי מנוחות.

אם למי מאיתנו נדמה כי מצבנו בארץ טוב יותר, הוא טועה. מדינת ישראל העניקה תעודות זיהוי למאות אלפי ערבים המתגוררים בסובב ירושלים, בשכונות שכף רגל יהודית לא העזה לדרוך שנים. בעת האחרונה אנו עדים להתגברות מעשי טרור המתבצעים על ידי ערבים בעלי תעודת זיהוי כחולה. אין לכולנו ספק כי נאמנותם היא לאסלאם ולא לישראל.

אסור לעצום עיניים, עלינו לצמצם למינימום את מתן תעודות הזיהוי, ולבטל מעמד של תושב ישראל וירושלים לכל תושבי השכונות סובב ירושלים, ולהשאיר לתושבי העיר העתיקה.

תגובות